Houpací sítě do každé rodiny

Houpací sítě dětské

Vítejte na stránce dětské houpací sítě

Dětské houpací sítě mají využití jak doma v děstkém pokoji kde houpací sít má na dítě uklidnující účinek to v ní rychle a zdarvě usne a odpočine si tak i na zdravém vzduchu v přírodě. při výběru dětské houpací sítě věnujte pozornost materiálům ze kterých je sít vyrobena. Kvalitní dětské houpací sítě jsou vyráběny z přírodních materiálů tak aby byli dětem co nejšetrnější.

Houpací sítě - nemělo by chybět

Přírodní repelent Effitan

Zajistěte se proti otravné havěti znepříjemnující pobyt v houpací síti. Vysoce účinný přírodní repelent. Testován švýcarským tropickým institutem v Basileji. Effitan brání až 8 hodin proti komárům a až 6 hodin proti napadení klíštětem. Navíc o pokožku pečuje pomocí BIO aloe vera a BIO kokosového oleje. Lehký sprej příjemně vonící eukalyptem.

Houpací sítě

 

Houpací sítě Přírodná repelent Effitan

Dětské houpací sítě - TYP

Originální dárek, který potěší

Dětské Houpací sítě Chico Fantazia udělá radost každému dítěti. Může v ní odpočívat nejen ve svém pokoji, ale i na zdravém vzduchu. Dětská houpací síť je vhodným dárkem, který potěší.

Rozměr lehací plochy: cca 175 x 120 cm
Rozpětí: cca 270 cm
Nosnost: cca 80 kg
Hmotnost: cca 0,9 kg
Materiál: 100% bavlna

Houpací sítě

 Houpací sítě Houpací síť Chico Fantazia

Vyhledávání

Chcete ojetý automobil nakupujte na auto de mobile výhodné ceny rady a typy

Houpací sítě - vhodné doplnky

22.05.2009 10:17

Nerezová termoska

Brushed 1.0 l termoska Brushed 1.0 l SIGG nerezová termoska z katalogové THERMOS COLLECTION Termoska vyrobená z nerezové oceli s dvojitou stěnou, vakuovou izolací, lehce omyvatelným uzávěrem pro snadné nalévání a šálkem na pití. Nerezová termoska Studené nápoje udrží až 12h Teplé nápoje udrží až 6h Výrobce: SIGG
Žaluzie-Rolety-Markýzy SMS půjčka  Práce z domova - webové stránky zdarma | Nákup a dovoz aut z Mobile de dovoz aut z mobile de česky