Houpací sítě do každé rodiny

Houpací sítě závěsné křeslo Kids

Houpací sítě

 

Dětské houpací sítě dětské závěsné křeslo ze 100% polyesteru, o které se Vaše děti budou přetahovat... Použitý materiál je velmi odolný a praktický, křeslo lze vyprat v pračce. Nevadí mu ani déšť nebo dlouhodobé účinky slunečního záření, a tak nemusí být jen chloubou dětského pokoje, ale v letních měsících najde své místo i na terase nebo v zahradě. Pro zavěšení dětské houpací sítě Kids budete potřebovat pouze jediný bod. Vak na křeslo je ze stejného materiálu a je opatřen popruhem přes rameno. Závěsné křeslo je určeno pro děti starší 3 let.

Rozměr zavěšeného křesla: h. 35 cm, š. 60 cm
Nosnost: cca 60 kg
Hmotnost: cca 1,4 kg
Materiál: 100 % polyester

Houpací sítě závěsné křeslo Kids Swinger doplnky a ceník

Vyhledávání

Chcete ojetý automobil nakupujte na auto de mobile výhodné ceny rady a typy

Houpací sítě outdoor zboží

10.07.2009 16:56

Houbařský nůž SPECIÁL

Houbařský nůž.

V poslední době se rozmohlo chodit na houby s GPS a místa kde nacházite houbařské úlovky si poznamenat do navigace a příště Vás GPESKA na místo dovede sama. Levné a kvalitní GPS můžete koupit navíc ve slevě ve specializovaném obchodě - Levné GPS -. Pro mě osobně chodit na houby s GPS je volovina, ale je to věcí každého.. Já si zase potrpím na svůj speciální houbařský nůž na který jsem narazil náhodou na internetu a vřele ho všem kdo jezdí na houby doporučuji. Udělejte si radost a kupte si ho budete jednak machrovat před ostatnímy :) a hlavně Vám přinese lepší užitek než GPS. Houbařská sezona se kvapem blíží buďte připraveni na úrodu hub s perfektním houbařským nožem. Speciálním štětečkem houby očistíte a Váš úlovek bude o to hezčí. Houbařský nůž speciál nesmí chybět ve výbavě každého houbaře.

 

 

Houbařský nůž

  • štěteček na čištění hub
  • pinzeta
  • měřítko
  • čepel: 440; 70 mm
  • pouzdro: kordura
  • střenka: tropické dřevo

 

houbařský nůž - informace a ceník   

Žaluzie-Rolety-Markýzy SMS půjčka  Práce z domova - webové stránky zdarma | Nákup a dovoz aut z Mobile de dovoz aut z mobile de česky