Houpací sítě do každé rodiny

Houpací sítě Gigante Aqua

Houpací sítě

 

Rodinná houpací síť Gigante Aqua Největší ze všech nabízených houpacích sítí. Pro nejvyšší kvalitu bylo zpracováno 6000 bavlněných vláken do 6 metrů čtverečních extra pevně utkané lehací plochy sítě. Aby se tato obrovská plocha mohla optimálně roztáhnout, bylo na koncích sítě použito přes 30 m obzvláště silných šňůr. Z toho vzešla Rodinná houpací síť Aqua Gigante, perfektní místo k odpočinku zavěšené mezi dvěma body, ve kterém může pohodlně ležet více lidí s celkovou hmotností až 280 kg. Síť je balena v bavlněném vaku v barevném provedení shodném se sítí.

Plocha k ležení: 300x200 cm
Rozpětí: cca 450 cm
Nosnost: cca 280 kg
Hmotnost: cca 3,3 kg
Materiál: 100% bavlna

Houpací sítě síť Gigante Aqua doplnky a ceník

Vyhledávání

Chcete ojetý automobil nakupujte na auto de mobile výhodné ceny rady a typy

Houpací sítě outdoor zboží

10.07.2009 16:56

Houbařský nůž SPECIÁL

Houbařský nůž.

V poslední době se rozmohlo chodit na houby s GPS a místa kde nacházite houbařské úlovky si poznamenat do navigace a příště Vás GPESKA na místo dovede sama. Levné a kvalitní GPS můžete koupit navíc ve slevě ve specializovaném obchodě - Levné GPS -. Pro mě osobně chodit na houby s GPS je volovina, ale je to věcí každého.. Já si zase potrpím na svůj speciální houbařský nůž na který jsem narazil náhodou na internetu a vřele ho všem kdo jezdí na houby doporučuji. Udělejte si radost a kupte si ho budete jednak machrovat před ostatnímy :) a hlavně Vám přinese lepší užitek než GPS. Houbařská sezona se kvapem blíží buďte připraveni na úrodu hub s perfektním houbařským nožem. Speciálním štětečkem houby očistíte a Váš úlovek bude o to hezčí. Houbařský nůž speciál nesmí chybět ve výbavě každého houbaře.

 

 

Houbařský nůž

  • štěteček na čištění hub
  • pinzeta
  • měřítko
  • čepel: 440; 70 mm
  • pouzdro: kordura
  • střenka: tropické dřevo

 

houbařský nůž - informace a ceník   

Žaluzie-Rolety-Markýzy SMS půjčka  Práce z domova - webové stránky zdarma | Nákup a dovoz aut z Mobile de dovoz aut z mobile de česky