Houpací sítě do každé rodiny

Houpací sítě dětské

Vítejte na stránce dětské houpací sítě

Dětské houpací sítě mají využití jak doma v děstkém pokoji kde houpací sít má na dítě uklidnující účinek to v ní rychle a zdarvě usne a odpočine si tak i na zdravém vzduchu v přírodě. při výběru dětské houpací sítě věnujte pozornost materiálům ze kterých je sít vyrobena. Kvalitní dětské houpací sítě jsou vyráběny z přírodních materiálů tak aby byli dětem co nejšetrnější.

Houpací sítě - nemělo by chybět

Přírodní repelent Effitan

Zajistěte se proti otravné havěti znepříjemnující pobyt v houpací síti. Vysoce účinný přírodní repelent. Testován švýcarským tropickým institutem v Basileji. Effitan brání až 8 hodin proti komárům a až 6 hodin proti napadení klíštětem. Navíc o pokožku pečuje pomocí BIO aloe vera a BIO kokosového oleje. Lehký sprej příjemně vonící eukalyptem.

Houpací sítě

 

Houpací sítě Přírodná repelent Effitan

Dětské houpací sítě - TYP

Originální dárek, který potěší

Dětské Houpací sítě Chico Fantazia udělá radost každému dítěti. Může v ní odpočívat nejen ve svém pokoji, ale i na zdravém vzduchu. Dětská houpací síť je vhodným dárkem, který potěší.

Rozměr lehací plochy: cca 175 x 120 cm
Rozpětí: cca 270 cm
Nosnost: cca 80 kg
Hmotnost: cca 0,9 kg
Materiál: 100% bavlna

Houpací sítě

 Houpací sítě Houpací síť Chico Fantazia

Vyhledávání

Chcete ojetý automobil nakupujte na auto de mobile výhodné ceny rady a typy

Houpací sítě - vhodné doplnky

22.05.2009 10:39

Pikniková taška pro 4 osoby

Pojízdná pikniková taška Praktické provedení piknikové tašky pro rodinu vhodné nejen na dovolenou, ale i na víkendový piknik v přírodě či posezení ma zahradě s přáteli. Pojízdá pikniková taška je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují trvanlivost piknikové tašky. Obsah piknikové tašky je navržen pro 4 osoby a najdete vše potřebné ke klidnému posezení v přírodě. Obsah piknikové tašky je výborně upevněn manipulace je jednochá a rychlá. Pikniková taška - obsah -výsuvné madlo -obsahuje vše potřebné pro piknik v přírodě -velký termoizolační prostor pro skladování potravin obsah: 4 x sada příborů, 4 x plastový talíř, 4 x plastová číše, 4...
Žaluzie-Rolety-Markýzy SMS půjčka  Práce z domova - webové stránky zdarma | Nákup a dovoz aut z Mobile de dovoz aut z mobile de česky